Versenyeredményeink

Országos versenyeken elért eredményeink

  • 2008/2009
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Simon Ágnes12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportI.
    Dobos Mária12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportIII.
    Gál Ildikó12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportVI.
    Bocz Imre2/14. A/I.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gépésztechnikusokII.
    Kiss Tibor2/14. A/I.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gépésztechnikusokVI.
    Nagy Gergely2/14. A/I.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gépésztechnikusokIX.
    Deme Gergő2/14. A/I.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gépésztechnikusokX.
    Aszalós Mariann2/14. A/II.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gazdasági informatikusokI.
    Pethe Mónika2/14. A/II.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gazdasági informatikusokIII.
    Csiszár Tünde Margit2/14. A/II.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gazdasági informatikusokVI.
    Szűcs Anita2/14. A/II.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gazdasági informatikusokIX.
    Juhász Jácint1/13.A/I.AutoCAD - InventorII.
    Pusztai AnettAutoCAD - InventorXII.
    Mónus László József9. eÍjász Diákolimpia Országos DiákolimpiaII.,IV.
    Jalkóczi Miklós Márton10. b50. Országos Néprajzi GyűjtőpályázatI.
    Bordás Katinka10.bUNESCO Világörökség Pályázat - "Budapest"IV.
    Erdős Fruzsina 10.bUNESCO Világörökség Pályázat - "Budapest"IV.
    Jámbor Anna 10.bUNESCO Világörökség Pályázat - "Budapest"IV.
    Kántor Nikoletta11.bUNESCO Világörökség Pályázat - "Budapest"IV.
    Molnár Anna11.aUNESCO Világörökség Pályázat - "Budapest"IV.
    Papp Dávid 10.gUNESCO Világörökség Pályázat - "Budapest"IV.
    Harsányi Zsolt12. a"Szép Magyar Beszéd" Versenykülöndíj
    Kalapos György 9.bIrinyi János Középiskolai KémiaversenyXX.
    Nagy Zoltán9. gIrinyi János Középiskolai KémiaversenyXXIII.
    Bak Erika 11.bOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyVII.
    Balla Tímea11.bOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyVII.
    Molnár Anna11.aOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyVII.
    Orosz Ágnes11.aOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyVII.
    Rab Anita 11. aOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyVII.
    Darabos Erika 9.gKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Hadadi Nóra 9. gKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Hernyák Csilla 9. gKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Horváth Kitti 9.cKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Lakatos Erika9.dKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Martinek Emőke 10.gKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Nagy Nóra 9.dKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Simai Olga 10.gKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Takács Andrea10.gKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Takács Petra 8.gKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Váradi Alexandra 10.bKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Zihor Flóra9.aKézilabda Diákolimpia V. korcsoportVII.
    Holoda László9. gOrszágos Amatőr TáncversenyV.
    Mészáros József Márk10. dKadet Szabadfogású Birkózó VersenyVI.
    Szabó Sándor10. dKadet Szabadfogású Birkózó VersenyIX.
    Pálóczi Tímea11. d"Két karodban" - rajzpályázatIII.
    Aszalós Anna 11.g"Hangfoglaló Hétfő"XV.
    Csende Gergely 12.g"Hangfoglaló Hétfő"XV.
    Kiss Annamária 9.b"Hangfoglaló Hétfő"XV.
    Kovács Zsolt10.g"Hangfoglaló Hétfő"XV.
    Nagy János11. e"Hangfoglaló Hétfő"XV.
    Kártik Mónika10.cDIA-MOND - műveltségi csapatversenyIV.
    Nagy Réka 10.cDIA-MOND - műveltségi csapatversenyIV.
    Vadász Anita10. cDIA-MOND - műveltségi csapatversenyIV.
    Jámbor Anna Angelika12.b"Zsánerben" - országos mozgóképkultúra és médiaismeret versenyVIII.
    Szücs Márta Klára12. b"Zsánerben" - országos mozgóképkultúra és médiaismeret versenyVIII.
    Szakács Tímea 10. cOrszágos Levelezős Tanulmányi Verseny - történelemIII.
    Mónus László9.eElnyerte "A Magyar Köztársaság Jó tanulója - Jó sportolója" címet
  • 2007/2008
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Cserkuti Sándor2/14. A/II.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gazdasági informatikusokXII.
    Mező Ildikó2/14. A/II.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gazdasági informatikusokXIII.
    Szabó Andrea12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportVI.
    Zvolenszki Andrea12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXI.
    Berényi Nóra12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXII.
    Czifra Katalin12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXV.
    Toronyai Ildikó12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXVI.
    Balogh Aliz12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXVII.
    Zováth Csilla12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXVIII.
    Bogdán Anita12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXIX.
    Horváth Csaba2/14. A/I.AutoCAD - InventorIII.
    Sőrés László 2/14. A/I.AutoCAD - InventorIV.
    Urgyán Bence2/14. A/I.AutoCAD - InventorVI.
    Mezei Gergő2/14. A/I.AutoCAD - InventorVII.
    Tóth Tamás2/14. A/I.AutoCAD - InventorIX.
    Sőrés László2/14. A/I.NC - CNC gépkezelőXI.
    Nagy Dávid2/14. A/I.NC - CNC gépkezelőXVIII.
    Erdős Fruzsina9. bOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyXIV.
    Jalkóczi Miklós Márton9. bOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyXIV.
    Jámbor Anna9. bOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyXIV.
    Polyák Henrietta9. gOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyXIV.
    Szak Sára9. gOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyXIV.
  • 2006/2007
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Borsi Daniella8. gOrszágos Német Nyelvi Tanulmányi VersenyVIII.
    Fábián Zsolt2/14. A/I.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gépésztechnikusII.
    Horváth Imre2/14. A/II.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gazdasági informatikusV.
    Pálóczi Zita2/14. A/II.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gazdasági informatikusokVI.
    Szabó László2/14. A/I.Országos Műszaki Tanulmányi VersenyVII.
    Fábián Zsolt2/14. A/I.Országos Műszaki Tanulmányi VersenyXII.
    Fábián Zsolt2/14. A/I.Charles Babbage AutoCAD VersenyXVI.
    Horváth Csaba2/14. A/I.Charles Babbage AutoCAD VersenyXXII.
    Reszegi László1/13. A/I.Szakmai Tantárgyi Komplex Versenyek - CNC programozás és gépkezelésXX.
    Lendvai János2/14. A/I.Szakmai Tantárgyi Komplex Versenyek - CNC programozás és gépkezelésXXVII.
    Nagy Miklós2/14. A/I.Szakmai Tantárgyi Komplex Versenyek - CNC programozás és gépkezelésXXIX.
    Szabó László12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye - gépészet szakmacsoportIII.
    Majoros Aliz12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportII.
    Kósa Kitti12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportIII.
    Fejér Enikő12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportIV.
    Horváth Zsuzsanna12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportV.
    Fejér Ádám12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportVI.
    Hágen Enikő12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportVII.
    Tóth N óra12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportIX.
    Török Éva12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportX.
    Kiss Rita12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXI.
    Szabó Boglárka12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXII.
    Kónya Barbara12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXIII.
    Simai Zsóka12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXIV.
    Molnár Katalin12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXV.
    Ilyés Enikő12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXVI.
    Kovács Dóra12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXVII.
    Oláh Andrea12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXVIII.
    Ambrus Angelika12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXIX.
    Jónás Csilla12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXX.
    Tóth Nóra12. eOrszágos Szociális Diákköri Konferencia és TalálkozóI.
    Jónás Csilla12. eOrszágos Szociális Diákköri Konferencia és TalálkozóII.
    Szurkos Zita12. eOrszágos Szociális Diákköri Konferencia és TalálkozóII.
    Simai Zsóka12. eOrszágos Szociális Diákköri Konferencia és TalálkozóIII.
    Török Éva12. eOrszágos Szociális Diákköri Konferencia és TalálkozóV.
    Horváth Csaba2/14. A/I.Országos 3D Rajzoló VersenyI.
    Fábián Zsolt2/14. A/I.Országos 3D Rajzoló VersenyII.
    Szabó László2/14. A/I.Országos 3D Rajzoló VersenyV.
    Ali Anita10.bUNESCO Világörökség Pályázat - "Hollókő"I.
    Gergely Krisztina11.bUNESCO Világörökség Pályázat - "Hollókő"I.
    Jámbor Anna Angelika12.bUNESCO Világörökség Pályázat - "Hollókő"I.
    Bak Erika9. bOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyVIII.
    Balla Tímea9. bOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyVIII.
    Molnár Anna9. aOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyVIII.
    Orosz Ágnes9. aOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyVIII.
    Rab Anita9. aOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyVIII.
    Fejér Enikő12.eOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyIX.
    Fekete Viktória13.eOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyIX.
    Horváth Zsuzsanna14.eOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyIX.
    Ilyés Enikő15.eOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyIX.
    Oláh Beáta16.eOrszágos Elsősegélynyújtó VersenyIX.
    Csende Gergely10.gZsánerben - Országos Mozgóképkultúra és Médiaismeret VersenyII.
    Répási Gergő10.gZsánerben - Országos Mozgóképkultúra és Médiaismeret VersenyII.
    Nagy Tamás7. gVilágbajnokság - íjászatIV.
  • 2005/2006
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Tóth Dóra12. b"Édes anyanyelvünk" Országos Nyelvhasználati VersenyXII.
    Toronyai Ildikó2/14. A/II.Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - gazdasági informatikusokXII.
    Fekete Krisztina12.eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportI.
    Lukács Gyöngyi12.eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportII.
    Molnár Ágnes12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoport IV.
    Somogyi Andrea12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportVIII.
    Pásztor Erika12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportIX.
    Gott Ágnes12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoport XIV.
    Szabó Zsanett12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXV.
    Mezei Vera12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXVI.
    Berényi Andrea12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXVII.
    Petrus Marianna12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXVIII.
    Galyas Zsuzsa12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoportXIX.
    Fejes Éva12. eSzakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye szociális szolgáltatások szakmacsoport XX.
    Andorkó Marianna,
    Tóth Dóra,
    Tóth Mária
    12.bUNESCO Világörökség Pályázat - "Pécs" I.
    Bata Edina,
    Ilyés Erzsébet,
    Ráduly János
    10.a
    9.a

    12.b
    Angol Nyelvi DrámafesztiválIV.
  • 2004/2005
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Kónya Mária12. eSzakmacsoportos szakmai érettségi tantárgy szociális alapismeretek7.
    Kiss Anita12. eSzakmacsoportos szakmai érettségi tantárgy szociális alapismeretek8.
    Papp Anikó12. eSzakmacsoportos szakmai érettségi tantárgy szociális alapismeretek11.
    Daróczi Kitti12. eSzakmacsoportos szakmai érettségi tantárgy szociális alapismeretek12.
    Szatlóczki Márta12. eSzakmacsoportos szakmai érettségi tantárgy szociális alapismeretek14.
    Mosolygó Marietta12. eSzakmacsoportos szakmai érettségi tantárgy szociális alapismeretek15.
    Fazekas Dorina12. eSzakmacsoportos szakmai érettségi tantárgy szociális alapismeretek16.
    Ilyés Edit12. eSzakmacsoportos szakmai érettségi tantárgy szociális alapismeretek17.
    Horváth Edit12. eSzakmacsoportos szakmai érettségi tantárgy szociális alapismeretek18.
    Plaszkó Brigitta12. eSzakmacsoportos szakmai érettségi tantárgy szociális alapismeretek19.
    Bodzás Attila14. AOSZTV gépipari mérnökasszisztens1.
    Erdei Attila14. AOSZTV gépipari mérnökasszisztens6.
    Szűcs Attila14. EOSZTV szerszámkészítő1.
    Szabó Tamás14. EOSZTV szerszámkészítő12.
    Kovács Péter12. eOMTV gépipar I.cs.17.
    Oláh Sándor14. EOMTV gépipar III.cs.7.
    Tar Zita10 bDr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny17.
    Tóth Dóra, Andorkó Marianna, Tóth Mária11.bUNESCO Világörökség Pályázat - "Aggtelek"2.
  • 2003/2004
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Urgyán Adrián12. gOKTV informatika I. kategória18.
    Tar Zita9. bKitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi VersenyNemzetközi döntő 9. hely
    Szabó Tibor12. gFISZ Országos On-line Próbaérettségi és Próbafelvételi Versenyen3.
    Mező Sándor14. AOSZTV gépipari mérnökasszisztens3.
    Szabó Tamás14. AOSZTV gépipari mérnökasszisztens5.
    Urgyán Adrián12. gMegyei Számítástechnikai Alkalmazói Versenyen OKTV Informatikai Alkalmazói Versenyen18.
    Nagy Sándor14. DGazdasági informatikus I. verseny8.
    Tóth Dóra, Andorkó Marianna, Tóth Mária10. bUNESCO Világörökség Pályázat "Pannonhalma"2.
    Róka Tamás János14.EOMTV Komplex Műszaki Tanulmányi Verseny Gépipar II. szakterület4.
    Róka Tamás János14.EOSZTV gépipari verseny6.
  • 2002/2003
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Kiss Lóránt Gyula14. AOSZTV gépipari mérnökasszisztens szakII.
    Molnár Ferenc14. AOSZTV gépipari mérnökasszisztens szakIV.
    Nagy Kitti6. gTITOK Oktatásszervező BT angol levelezési verseny5.
    10. e csapataTe mit tudsz a drogról?6., 7. hely
    Dögei Edina, Gélák Róbert12.VIIIKInternational Busness SchollFelvételi tandíj mentesség
    Hegedűs Lukács Mónika12. bInternational Busness SchollFelvételi tandíj mentesség
    Tóth Dóra, Andorkó Marianna, Tóth Mária10. bUNESCO Világörökség VersenyI.
    8. g csapataOXFORD University Press pályázatánDíjazott
    Makó János10. dMit Tudsz a NATO-rólDicséret
    Szabó Eszter10. gDr. Árokszálláy Zoltán Biológia Verseny11. hely
    Két csapat10.e"Te mit tudsz a drogról?" vetélkedő6. és 7.
  • 2001/2002
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Kapitány Dániel13.EOSZTVI.
    Mező Sándor13.EOSZTVVIII.
    Tatár László13.EOSZTVXVI.
    Mező Sándor13.EOMTVII.
    Kapitány Dániel13.EOMTVVII.
    Bodzás Attila13.EOMTVXI.
    Tatár László13.EOMTVXXI.
    Kapitány Dániel13.EKomplex Géprajz-gépelemek országos döntőVIII.
    Tatár László13.EKomplex Géprajz-gépelemek országos döntőXV.
    Mendi József13.EOSZTVII., VIII.
    Bacskai Ádám10. aFekve nyomó DiákolimpiaIII.
    Gali Ágnes 10. aFekve nyomó DiákolimpiaII.
    Mező Sándor13. EFekve nyomó DiákolimpiaI., II.
    Szakál Sándor10. aFekve nyomó DiákolimpiaI.
    Iskolai fiú csapatFekve nyomó DiákolimpiaI.
  • 2000/2001
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Máslányi Zsolt12.DOSZTV informatikaVII.
    Szabó Anikó14.DOSZTV gazdasági informatikaV.
    Póser József14.DOSZTV gazdasági informatikaVIII.
    Molnár Andrea14.DOSZTV gazdasági informatikaIX.
    Kéki András13.EOSZTV gépészetV.
    Kappelmayer József13.EOSZTV gépészetVI.
    Kéki András13.ESZKTV géprajz-gépelemekIX.
    Borsi Zoltán10. dGarai Gábor Szoftvertermék országos verseny III.
    Fiú csapatOrszágos diákolimpiánVIII.
    VI.kcs. fiú, lány csapatOrszágos döntőnIV.
    Cseke László9. gLóczy Lajos Országos Földrajz VersenyXVII.
    Pósa Anita 12. (VIII.) KÉdes anyanyelvünk Nyelvhasználati Versenylegjobb 10 között - emlékplakett
    Ádám Péter 9.gFekve nyomó Magyar BajnokságVIII.
    Cséki Lajos 11. dFekve nyomó Magyar BajnokságVI.
    Varga János 8. gForradalmi Versmondó Versenybronz minősítés
    Hornyák Endre 13. DErkel Diákünnepek - számítógépes grafikabronz minősítés
    Jenei Zsaklin Zoltána8. gErkel Diákünnepek - szóló hangszerbronz minősítés
    Skaliczki Tímea8.gErkel Diákünnepek - szóló hangszerkülöndíj
    Vegyes kar12. dErkel Diákünnepek - népdal kategóriakülöndíj
  • 1999/2000
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Péntek Zoltán12.EOSZTVVII.
    Tóth Róbert13.EOSZTVVIII.
    Arnócz Attila13.EOSZTVXXIII.
    Nagy Tibor13.EOSZTVXXVIII.
    Péntek Zoltán12.EOMTVVI.
    Török Zoltán12. EOMTVXV.
    Kappelmayer József13. EOMTVXVI.
    Csiha Márk12. DOMTVXVIII.
    Arnócz Attila13.ECNC programozásIX.
    Kovács Szabolcs13. ECNC programozásXII.
    Tóth Róbert 13. ECNC programozásXIV.
    Szabó Ágnes12. bLatin OKTVVII.
    Boros Tamás6. gÓkortudományi Társaság által meghirde-tett latin fordítási versenyelsőfokú dicséret
    B. Kiss Dénes12. bDiákírók, Diákköltők XXIII. Millenniumi Találkozójaarany minősítés
    Filep Szabolcs11.Nemes Tihamér OKSZTVXXXII.
    Csiha Márk(VII.)KInformatika OMTVXVIII.
    Apolló kórus12. dZenélő Ifjúság versenyenarany minősítés
    Kézilabda lánycsapatIV.kcs.Diákolimpia országos elődöntőIII.
    Kézilabda lánycsapatV.kcs.Diákolimpia országos elődöntőIV.
    Fiú kézilabda csapatV.kcs.Diákolimpia országos elődöntőIV.
    Filep Szabolcs11.gNemes Tihamér OKSZTVXXXII.
  • 1998/1999
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Horváth László13.EOSZTVV.
    Horváth Tibor13.EOSZTVVIII.
    Szenti László12.DOSZTVII.
    Nagy János12.DOSZTVIV.
    Somogyi LajosOSZTVXII.
    Ballók JózsefOSZTVXIII.
    Horváth László13.EOMTVI.
    Horváth Tibor13.EOMTVVIII.
    Papp Róbert13.ECADdy országos műszaki rajzolói versenyIX.
    Pálfi István13.ECADdy országos műszaki rajzolói versenyXI.
    Tóth Róbert13.ECADdy országos műszaki rajzolói versenyXX.
    Tóth Róbert12.ECADdy országos műszaki rajzolói versenyössz. III.
    Pálfi István13.ECNC programozásI.
    Reszegi László13.ECNC programozásIII.
    Papp Róbert13.ECNC programozásVII.
    Varga Imre13.ECNC programozásVIII.
    Kóka Imre13.ECNC programozásX.
    Horváth László13.EOSZKV géprajz-gépelemekXI.
    Skaliczki Tímea6. gZrínyi Ilona Matematika VersenyIX.
    Szenti László12.DOSZTV számítógép programozói tan.v.XVIII.
    Szabó Attila12.DOSZTV számítástechnikai szotverüzm.v.XIX.
    Nagy János12.DOSZTV számítástechnikai szotverüzm.v.XXI.
    Kézilabda lány csapatV.kcs.Kézilabda országos selejtezőnII.
    Magasugró csapatOrszágosIX.
    Tájfutó csapatOrszágos döntőnXVIII.
    Péntek Zoltán11. eCNC programozás és gépkezelésIX.
    B. Kiss Dénes 11. bDiákköltők Országos Találkozójaarany minősítés
    Szemes Gabriella12. (VIII) KPályázat a Magyar Kultúra NapjáraIII.
    Szabó Ágnes 11. bNemzetközi Cicero Verseny Magyarországot képviselő csapat tagja
    Soós Gábor Színjátszó Kör Schola ludensII.
    Puskás Éva 7. gAsztali labdarúgásII.
  • 1997/1998
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Konyári László13.DOSZTV gépészeti szakmacsoportII.
    Szilágyi Antal13.DOSZTVX.
    Szilágyi Csaba13.EOSZTVX.
    Horváth László13.EOSZTVIII.
    Kovács Gábor13.EOSZTVXIII.
    Szilágyi Csaba13.EOMTV-CADdy rajzversenyI.
    Papp Róbert13.EOMTV-CADdyV.
    Pálfi István13.EOMTV-CADdyVI.
    Szilágyi Csaba13.ECNC programozásVI.
    Krasznai Attila13.ECNC programozásVII.
    Székely Csaba13.ESZKTVIII.
    Szojka Erika, Reszegi Anita, Máró Julianna, Szabó Krisztina11.K"Jubileumi Petőfi" verseny országos elődöntőarany minősítés
    Kézilabda leány csapatIV.kcs.Országos elődöntőIII.
    Molnár Anita9. aGombfoci országos versenyI.
    Szemes GabriellaVII.KFélmaratoni verseny országosI.
  • 1996/1997
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Harsányi László12.EOMTVI.
    Molnár Sándor12.EONTVIV.
    Molnár Sándor12.EOSZTVVI.
    Lázár István13.EOSZTVX.
    Máté Viktor13.EOSZTVXIV.
    Szilágyi Csaba12.EOSZTVXXVI.
    Révész László13.EOrszágos CADdy versenyXI.
    Molnár Sándor12.EOrszágos CADdy versenyXIV.
    Krasznai Attila12.EOrszágos CADdy versenyXIX.
    Arnócz Attila12.EOrszágos CADdy versenyXXVIII.
    Pálmai Szilvia11.BAdy Endre irodalmi pályázatI.
    Orosz Erika 11.BMagyar nyelvi OKTV, Édes anyanyelvünk országos döntőII.
    Szenti László10.DNemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Verseny42.h.
    Fiú magasugró csapat, Magi Tamás, Kállai Attila, Éles Zoltán, Szatmári Antal, Diószegi Norbert Országos versenyenIV.
  • 1995/1996
    NévOsztályVerseny neveHelyezés
    Ötvös TamásV.KOrszágos Rendőrkapitányság által meghirdetett riport és elbeszélés pályázatonII.
    Szabó MiklósV.KMagyar Kultúra napja alkalmából meghirdetett országos irodalmi pályázatonII.
    Ferenczi BalázsIV.EOMTVI.
    Földesi LászlóIV.EOMTVII.
    Szucskó ImreIV.EOMTVXI.
    Mirkó LászlóIV.EOMTVXXI.
    Erdei LászlóIV.DOMTVXXV.
    Pongor MihályV.BOSZTV gépészetiII.
    Kiss AttilaV.BOSZTV gépészetiX.
    Szucskó ImreIV.EOSZTV gépészetiXI.
    Erdei LászlóIV.DOSZTV gépszerelőIV.
    Ferenczi BalázsIV.EOSZTV gépipariVI.
    Földesi LászlóIV.EOSZTV gépipariXXX.
    Hock SzabolcsIV.ASzámítástechnika versenyX.
    Kiss LajosIV.EOrszágos CADdy rajzversenyX.
    Földesi LászlóIV.EOrszágos CADdy rajzversenyXI.
    Kiss ZsoltIV.EOrszágos CADdy rajzversenyXXVIII.
    Fiú magasugró csapatAtlétika, országos döntőnIII.
    Kállai AttilaMagasugrásII.
    Tóth GáborMagasugrásV.