Diákrovat

Szűrő: Oldalak: / 4
2017. február 22. 14:44

Talán 2017 filmjei közül ez az egyik legjobban várt horror/thriller a fiatalok körében.

2015. március 08. 19:42

A Kőrösi gimnázium tanulóiként nyílt lehetőségünk arra, hogy március 5-én a Kompetenciák fejlesztése a sikeres munkaerőpiacon való megjelenés érdekében című TÁMOP-projekt Hagyományőrzés ? Kőrösi Csoma Sándor nevű programjának keretében eljussunk Érdre és Budapestre.

2014. október 05. 12:08

A Kőrösi gimnázium több mint tízéves partnerkapcsolatnak örvend a neuenhagen-i Einstein Gimnáziummal. Mint ahogyan a város neve is sejteti, az iskola Németországban, Berlin közelében található.

2014. június 13. 13:39

Szép eredményekkel zárják a Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-, Szakiskola és Kollégium diákjai a tanévet matematikából és fizikából.

2014. június 13. 13:38

A debreceni Kós Károly Művészeti Szakközépiskola és Kollégium megyei képzőművészeti rajzpályázatára egy-egy beküldött műve alapján hat kőrösis diák kapott meghívást.

2014. június 13. 13:31

A „Hatszínvirág” – dinamikus személyiségfejlesztés óvodásoknak és iskolásoknak a hajdúdorogi Görög Demeter Művelődési Ház szabadidős tevékenységében című pályázat keretében május 14. és 16. között kulturális örökségeinkről tartott tematikus foglalkozásokat a Kőrösi gimnázium. A három nap eseményeit egy-egy tanuló foglalta össze.

2014. április 03. 20:29

Idén a nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium rendezte meg a nyolcosztályos gimnáziumok területi versenyét. Az októberi sportverseny után a tanulmányi megmérettetés időpontját március 21-ére tűzték ki.

2014. február 09. 18:31

Több országos pályázaton értek el kimagaslóan jó eredményt a Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép,- Szakiskola és Kollégium tehetségesen rajzoló tanulói.

2013. október 23. 19:56
csoportkép

Szeptember végén a gépgyártás-technológiai technikus osztály (14. L) Bakó László tanár úr vezetésével tanulmányi kirándulást szervezett a miskolc-felsőhámori interaktív kohászati múzeumba.

2013. október 05. 15:00
csoportkép

A Kőrösi gimnázium kis csapata, két tanár és tizenkét diák, szeptember 14-én indult útnak Neuenhagenbe, a testvériskolánkba.